جستجو
 • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/mahpa/public_html/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/mahpa/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/mahpa/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
 • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/mahpa/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/mahpa/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
 • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/mahpa/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
پرینتر اچ پی Hp Laserjet 1000
پرینتر اچ پی Hp Laserjet 1000
پرینتر اچ پی Hp Laserjet 1000
HP ( اچ پی )
واحد چاپگر (printer center )
0 ریال
محصولات مرتبط
نامقیمتشرکتتصویر
پرینتر اچ پی لیزر Hp Laserjet 12000 ریالHP ( اچ پی )
در باره محصول

کارتریج پرینتر ( چاپگر ) اچ پی مدل

کارتریج مورد استفاده برای چاپگر اچ لیزرجت 1000 15a  است و تعداد برگ تقریبی آن بالای 2000 برگ است و می توان آن را شارژ کرد .

Hp Laserjet 1000


 برای دانلود و نصب درایور پرینتر خود لطفا به نکات زیر توجه فرمائید :

درایور یک نرم افزار است که رابطه ، بین کارخانه سازنده دستگاه شما و سیستم عامل کامپیوتر شما ، را برقرار می کند و معمولا این برنامه توسط کارخانه های سازنده نوشته میشود تا با نصب آن توسط شما ، بتوانید از دستگاهی که خریداری نموده اید ، استفاده نمائید .

بنابراین در صورتیکه نویسنده این برنامه دقت کافی در هنگام نوشتن این برنامه کرده باشد و موارد سهولت نصب را برای کاربر فراهم کرده باشد نصب آن راحت است ولی در بسیاری از موارد یا این دقت صورت نمی گیرد و یا اگر انجام گرفته باشد برای سیستم عامل زمان تولید دستگاه انجام گرفته و سیستم عامل های که بعد از این تولید مورد استفاده کاربر  قرار گرفته اند  با مشکل روبرو می شوند که این مشکل هم توسط سایت های پشتیبان دستگاه سازنده باید برطرف گردد که در بسیاری از موارد به دستگاهای قدیمی توجه نمی شود و یا اگر هم توجه شود این امر بصورت ناقص انجام می شود .


نکات مهم برای نصب درایور :

(با عرض پوزش ) نصب درایور یک تخصص کامپیوتری است و ما سعی نموده ایم با مشاوره توسط این متخصصین این مطالب را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و تماس با تعمیر کاران شرکت ، برای نصب درایور کمکی به حل مشکل شما نخواهد کرد  و تلفن های داده شده صرفا جهت هماهنگی ارسال دستگاه شما برای تعمیرات به تعمیرگاه است


_* بهترین درایور برای هر پرینتر سی دی و یا دی وی دی همراه دستگاه است در حفظ آن دقت کنید و با قرار دادن آن داخل دستگاه کامپیوتر خود مراحل نصب را دنبال نموده و پرینتر خود را نصب نمائید فقط توجه فرمائید که بعضی از پرینترها را قبل از شروع کار باید روشن نمود و بعضی ها را در هنگام نصب درایور که با اولین تجربه برای شما مشخص میشود دستگاه شما از کدام نوع است ولی بطور معمول برای پرینتر ها ، قبل از نصب باید روشن باشند و برای اسکنر ها باید اسکنر خاموش باشد .

_* در هنگام نصب به نوع درایور مانند ( pcl6 , pcl5  ) آن توجه داشته باشید چون pcl5  بسیاری از جداول را بهم می ریزد و بصورت پیش فرض در درایور های pcl6  نصب می شود ولی درایور های که دانلود میشود نوع درایور دانلود شده از قبل میبایست مشخص باشد.

_* وقتی شما سی دی درایور دستگاه را در اختیار ندارید و یا درایور ویندوز مورد نظر شما در این سی دی وجود ندارد شما باید درایور را از سایت پشتیبان دستگاه خود دانلود کنید که ما سعی کردیم این لینک های صحیح  را در قسمت توضیح هات مربوط به هر پرینتر در سایت مهپا قرار داده ایم www.mahpa.com      راهنمای دانلود درایور صفحه اور را مطالعه نمائید .

توجه داشته باشید که بسته به زمان تولید انواع درایورها دسته بندی شده اند و بعضی از دستگاه ها با توجه به سال تولید یا درایور ویندوزهای جدید مانند ویندوز سون (7) و یا ایت (8) را ندارند و یا اگر داشته باشند ناقص وجود دارد و شما حتما یک نگاه به صفحه ویندوز ایکس برای درک بهتر از درایور کامل پیدا کنید و سپس به صفحه ویندوز های جدیدتر مراجعه فرمائید . ( این سایت های پشتیبان جملگی به زبان اینگلیسی هستند و اگر به این زبان تسلط اولیه ندارید از افراد نزدیک خود که آشنا به آن و یا نحوه دانلود فایل هستند کمک بگیرید

## توجه داشته باشید درصورتیکه برای  ویندوز سون و ایت درایور مناسب وجود نداشته باشد ، در بسیاری موارد درایور های ویندوز ویستا هم می تواند کار ساز باشد .

##  نکته مهمی که برای نصب درایور یک دستگاه باید در نظر داشته باشید این است که در فایل های با پسوند   xxxx.inf  در سی دی و یا درایور های ویندوز های که دانلود می کنید وجود دارد که این فایل ها پایه اصلی نصب درایور هر دستگاه هستند و تقریبا اکثر این فایلهای .inf  هیچ وابستگی به نوع ویندوز ندارند و اگر شما بتوانید این فایل ها را نصب نمائید مشکل نصب انواع دستگاه های پرینتر به سهولت انجام خواهد شد و در اینجا سعی شده روش نصب پرینتر از این روش برای شما شرح داده شود لذا خواهشمندیم در صورتی که از اصطلاحات آن را متوجه نمی شوید از متخصص کامپیوتر ی که می شناسید کمک بگیرید چون تعمیر کاران پرینتر ما نمب توانند کمکی به شما کنند .

روش نصب نصب درایور با استفاده از فایل .inf

1-    ابتدا پرینتر خود را به دستگاه کامپیوتر نصب کنید و آن را روشن کنید .

در این مرحله اگر دستگاه شما سالم باشد و کابل usb  (سالم ) به دستگاه پرینتر شما نصب باشد و همچنین خروجی usb  کامپیوتر شما سالم باشد و ویندوز کامپیوتر شما مشغول عملیات خاصی نباشد در گوشه پائین سمت راست صفحه کامپیوتر شما باید اسم دستگاه نصب شده را برای چند ثانیه نشان داده شود ( در صورتیکه اولین بار باشد که این دستگاه بع این کامپیوتر نصب شده باشد اسم دستگاه ظاهر میشود و اگر قبلا نصب شده باشد فقط صدای مختصر از یلند گوی کامیوتر شنیده میشود ) .

در این مرحله اگر ویندوز 7 و یا 8 شما  دارای اکتیوت صحیح باشد ( ویندوز اوریجنال باشد و یا کرک صحیح نصب باشد ) و آپدیت ویندوز روشن باشد ، ویندوز سعی می کند تا درایور مربوط به دستگاه پرینتر شما را پیدا نموده و نصب نماید که در اکثر مواقع ، در صورت مهیا بودن شرایط بالا نصب با موفقیت انجام خواهد شد و احتیاجی به دخالت شما ندارد ( در ویندوز ایکس پی  درایور بصورت اتومات نصب نمی شود )

2-    شما صبر کنید تا ویندوز تلاش خود را برای نصب انجام دهد و شما در این مرحله با مراجعه به صفحه ( device and printer ) مشاهده کنید که آیا ویندوز موفق به نصب درایور  شد و یا نصب ناموفق است . علامت نصب موفق داشتن اسم دستگاه مربوطه بدون هیچ علامت اخطار است و شما در صورت راست کلیک روی آن باید پرامتر ( printer properties  ) در آن وجود داشته باشد و در پرینتر های چند کاره پارامتر ( scan  ) هم باید وجود داشته باشد و شما با کلیک روی ( printer properties  ) به صفحه مشخصات پرینتر رفته و بتوانید تست پرینتر را چاپ نمائید .

Start ---- divice and printer

3-    در صورت نصب ناموفق شما سی دی دستگاه را داخل کامپیوتر قرار داده و یا فایل درایور را از لینک راهنما سایت پشتیبان دستگاه دانلود و آن را در یک فولدر مشخص باز نمائید ( در اکثر مواقع با اجرای فایل دانلود شده میتوانید فقط فولدر خود را مشخص کرده و مراحل باز شدن را بسادگی انجام دهید )

در این مرحله شما فولدری در اختیار دارید که فایل با پسوند  .inf  در آن وجود دارد و همچنین این فایل با پسوند  .inf  در همه سی دی های همراه هم وجود دارد  و این فایل هیچ وایستگی به نوع ویندوز وجود ندارد و به روش زیر می توانید آن را نصب و پرینتر خود را راه اندازی کنید .

** بعد از اینکه یک دستگاه به usb  کامپیوتر نصب شود و ویندوز نتواند درایور دستگاه نصب شده را میان فایلهای خود پیدا کند در نهایت این تلاش ناموفق ، ویندوز  نام دستگاه نصب شده را در قسمت others  در divice manager  قرار میدهد و شما با پیدا کردن نام دستگاه در این قسمت و کلیک راست بر روی اسم دستگاه به صغحه ای وارد میشوید که دوپارامتر انتخاب دارد .

اولین پارامتر دوباره سعی میکند بصورت اتوماتیک از طریق اینترنت درایور مربوط به دستگاه را نصب کند و

پارامتر دوم  ( browser  ) است که شما با انتخاب این قسمت  و هدایت مراحل نصب به فولدر باز شده ، فایل دانلود شده ، به راحتی دستگاه خود را بدون وابستگی به نوع ویندوز نصب نمائید .

Start ----right click on computer ------divice maneger ------- others --- divece name     (for windows 8 and 7 )

Start ----right click on my computer --hardwear----divice maneger ------- others --- divece name     (for windows xp )

 

بعد از نصب مراحل 2 را برای نست دستگاه انجام دهید .


لینک های دانلود درایور دستگاه :  مورخ  24/02/1393


Drivers, Software & Firmware for HP LaserJet 1000 Printer

http://h20566.www2.hp.com/portal/site/hpsc/public/psi/swdHome/?lang=en&cc=us&sp4ts.oid=45675


 


لطفا در صورتیکه در رابطه با این پرینتر هر گونه مشکلی دارید با ما تماس گرفته تا بتوانیم شما را راهنمائی کنیم واگر  لازم باشد برای انتقال چاپگر شما جهت تعمیر ، اقدامات شود .

 surprise شماره تماس جهت استفاده از واحد خدمات تعمیر و پشتیبانی: 021 - 88814355

 # شارژ کارتریج این دستگاه پذیرفته می شود .


 


این چاپگر را می توان یک پرینتر متوسط دانست و برای چاپ کمتر از یکصد برگ در روز مناسب است و اگر دوست دارید دستگاه شما مشکلات کمتری داشته باشد ، بهتر است بیشتر از این مقدار با آن چاپ گرفته نشود و این مقدار چاپ هم در طول ساعت کاری تقسیم شود تا باعث آسیب رسیدن به قسمت هیتر  و فیوزر آن نگردد و حتما از کاغذ 80 گرمی و یا نزدیک به آن استفاده شود . چون در صورتیکه از کاغذ های نازک و زیر 70 گرم استفاده شود امکان پیچیدن این کاغذ دور فیلم فیوزینگ و آسیب رساندن ، مستقیم به فیلم فیوزینگ وجود دارد و یا ممکن است هنگام خارج کردن آن به پرس و فیلم فیوزر آسیب زده شود .

و در صورتیکه کاغذ بیش از حد ضخیم استفاده شود باعث گیر کردن کاغذ در قسمت های مختلف هدایت کاغذ می گردد و در صورت عبور هم ، وقتی از بین پرس و فیلم عبور می کند به علت فشار نامتعارف ، متن و یا تصویری که توسط لیزر و درام روی کاغذ نقش بسته است مختوش می شود و با توجه به مقدار این فشار نامناسب از کیفیت چاپ خروجی کاسته می شود .

توصیه مهم در مورد گیر کردن کاغذ :

در صورتیکه کاغذ در هر قسمت این چاچگر گیر کرد با حفظ آرامش موارد زیر را انجام دهید .

1 – قبل از هر کاری پرینتر را خاموش کرده و کابل برق آنرا از دستگاه جدا کنید .

2 - درب دستگاه را باز کنید و کارتریج را از داخل دستگاه خارج کنید .

3 – سینی کاغذ کش دستگاه را بررسی و موقیعت کاغذ گیر کرده را مشخص کنید که چه مقدار آن هنوز زیر پیک آپ و پد قرار دارد و اگر از آن عبور کرده و بین آنها قرار ندارد شما در این قسمت کاری برای انجام ندارید و در صورتیکه قسمتی از کاغذ دیده می شود حالا داخل دستگاه ، درست زیر جائی که کارتریج قرار می گیرد  را بررسی کنید و کاغذ را از هر قسمتی که بیشتر در دسترس است ( قسمت سینی قبل از پیک آپ و یا داخل دستگاه بعد از پیک آپ ) را با دست گرفته و با کشیدن کاغذ آنرا خارج کنید و مقدار این کشش نباید به حدی باشد که باعث شود کاغذ گیر کرده پاره شود .  چون اگر کاغذ پاره شود و قسمتی از آن داخل دستگاه باقی بماند مانع عبور کاغذ در چاپ بعدی می شود و اگر قسمت باقی مانده ، روی سنسور تشخیص کاغذ باشد اصلا دستگاه دوباره  آماده کار نخواهد شد و دستگاه باید به تعمیرگاه فرستاده شود .

4 – اگر کاغذ گیر کرده در داخل فیوزر باشد و  انتهای کاغذ قبل از فیوزینگ پیدا باشد  باید درب پشت دستگاه را باز کرد و موقیعت کاغذ گیر کرده را بررسی کرد که بیشتر از کدام قسمت بیرون است و از قسمتی که بیشتر بیرون است کاغذ را به آرامی بیرون کشیده شود .

5 – در صورتی که کاغذ دور فیلم فیوزر پییچیده شده باشد هیچ اقدامی انجام ندهید و پرینتر را به تعمیر گاه بفرسید تا با هزینهای اندک فیوزینگ باز شده و کاغذ خارج شود چون در غیر این صورت می تواند باعث آسب دیدن به فیلم فیوزینگ و یا پرس دستگاه شود و هزینه تعمیر را بال ببرد .

هیچگاه از وسایل تیز و برنده برای خارج کردن ورق  کاغذ گیر کرده استفاده نفرمائید .


در فهرست زیر تمامی مدل های که توسط شرکت اچ پی برای این پرینتر معرفی  شده را نشان میدهد و مدل سه ستاره دار آن در این شرکت تعمیر شده است  این لیست لینک دار است و با کلیک روی هر کدام می توانید به سایت شرکت اچ پی رفته و درایور های  را که احتمالا  احتیاج دارید دانلود کنید .

 

 
» 

HP LaserJet 1000 Printer

 

 

لینک های بالا جهت دانلود درایور و بدست آوردن مشخصات این چاپگر از سایت اچ پی بصورت مستقیم ارائه شده است

Specifications

 

 

 مشخصات

 

 • Manufacturer: HP
 • Part Number:Q1342A
 

General

 • Printer Type Personal printer - Laser - Monochrome
 • Width 16.3 in
 • Depth 19.1 in
 • Height 10 in
 • Weight 16.1 lbs
 • Localization English / United States

Printer

 • Print Speed up to 10 ppm - B/W
 • Connectivity Technology Wired
 • Interface USB
 • Max Resolution ( B&W ) 600 dpi x 600 dpi
 • Max Resolution ( Color ) 600 x 600
 • Language Simulation PCL 5E

Processor

 • Processor 48 MHz

RAM

 • RAM Installed ( Max ) 1 MB

Flash Memory

 • Flash Memory 32 KB

Media Handling

 • Media Type Postal card paper ,
  Cards ,
  Index cards ,
  Recycled paper ,
  Transparencies ,
  Envelopes ,
  Labels ,
  Plain paper
 • Max Media Size (Custom) 8.5 in x 14 in
 • Media Sizes B5 (6.93 in x 9.83 in),
  Executive (7.25 in x 10.5 in),
  Legal (8.5 in x 14 in),
  A5 (5.83 in x 8.25 in),
  A4 (8.25 in x 11.7 in),
  Letter A Size (8.5 in x 11 in),
  3 in x 5 in
 • Envelope Sizes Monarch (3.87 in x 7.5 in),
  Com-10 (4.13 in x 9.5 in)
 • Card / Label Sizes US 3 x 5 Card (3 in x 5 in)
 • Total Media Capacity 250 sheets
 • Media Feeder(s) 1 x Autoload - 250 sheets - Legal (8.5 in x 14 in)

Duty Cycle

 • Monthly Duty Cycle 7000 pages
 • Cartridge / Printhead Duty Cycle 2500 pages
 • Cartridge / Printhead Included Qty 1

Telecom

 • Modem None

Networking

 • Networking None

Scanner

 • Type None

Copier

 • Copier Type None

Expansion / Connectivity

 • Expansion Bays None
 • Expansion Slot(s) None
 • Connections 1 x USB - 4 pin USB Type B

Miscellaneous

 • Cables Included 1 x USB cable - 6.6 ft
 • Consumables Included 1 x Toner cartridge ( Black ) - up to 2500 pages
 • Compliant Standards FCC Class B certified,
  TUV GS,
  EN 60950,
  cUL,
  UL,
  CE,
  GOST,
  EPA Energy Star,
  IEC 60950,
  IEC 825-1/EN 60825-1 class 1,
  CISPR 22 Class B

Power

 • Power Device Power supply - Internal
 • Power Consumption Operational 213 Watt
 • Power Consumption Stand by / Sleep 7 Watt

Battery

 • Type None

Software / System Requirements

Environmental Parameters

 • Min Operating Temperature 50 °F
 • Max Operating Temperature 90.5 °F
 • Humidity Range Operating 20 - 80%
مستندات محصول
نامسایزتعداد دفعات دانلوددانلودتوضیحات
ارسال نظر
6 + 7 =
نتیجه سوال ریاضی را در این بخش وارد کنید.

ورود کاربر

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی آنلاین

توجه

بازدید کننده محترم اطلاعات سایت کامل نمی باشد.