جستجو
  • strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /home/mahpa/public_html/sites/all/modules/views/views.module on line 906.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_validate() should be compatible with views_handler::options_validate($form, &$form_state) in /home/mahpa/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter::options_submit() should be compatible with views_handler::options_submit($form, &$form_state) in /home/mahpa/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter.inc on line 607.
  • strict warning: Declaration of views_handler_filter_boolean_operator::value_validate() should be compatible with views_handler_filter::value_validate($form, &$form_state) in /home/mahpa/public_html/sites/all/modules/views/handlers/views_handler_filter_boolean_operator.inc on line 159.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_validate() should be compatible with views_plugin::options_validate(&$form, &$form_state) in /home/mahpa/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
  • strict warning: Declaration of views_plugin_row::options_submit() should be compatible with views_plugin::options_submit(&$form, &$form_state) in /home/mahpa/public_html/sites/all/modules/views/plugins/views_plugin_row.inc on line 134.
Hp officejet 6213 all m
 Hp officejet 6213 all m
Hp officejet 6213 all m
HP ( اچ پی )
واحد چاپگر (printer center )
0 ریال
در باره محصول

Hp officejet 6213 all m


 برای دانلود و نصب درایور پرینتر خود لطفا به نکات زیر توجه فرمائید :

درایور یک نرم افزار است که رابطه ، بین کارخانه سازنده دستگاه شما و سیستم عامل کامپیوتر شما ، را برقرار می کند و معمولا این برنامه توسط کارخانه های سازنده نوشته میشود تا با نصب آن توسط شما ، بتوانید از دستگاهی که خریداری نموده اید ، استفاده نمائید .

بنابراین در صورتیکه نویسنده این برنامه دقت کافی در هنگام نوشتن این برنامه کرده باشد و موارد سهولت نصب را برای کاربر فراهم کرده باشد نصب آن راحت است ولی در بسیاری از موارد یا این دقت صورت نمی گیرد و یا اگر انجام گرفته باشد برای سیستم عامل زمان تولید دستگاه انجام گرفته و سیستم عامل های که بعد از این تولید مورد استفاده کاربر  قرار گرفته اند  با مشکل روبرو می شوند که این مشکل هم توسط سایت های پشتیبان دستگاه سازنده باید برطرف گردد که در بسیاری از موارد به دستگاهای قدیمی توجه نمی شود و یا اگر هم توجه شود این امر بصورت ناقص انجام می شود .


نکات مهم برای نصب درایور :

(با عرض پوزش ) نصب درایور یک تخصص کامپیوتری است و ما سعی نموده ایم با مشاوره توسط این متخصصین این مطالب را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم و تماس با تعمیر کاران شرکت ، برای نصب درایور کمکی به حل مشکل شما نخواهد کرد  و تلفن های داده شده صرفا جهت هماهنگی ارسال دستگاه شما برای تعمیرات به تعمیرگاه است


_* بهترین درایور برای هر پرینتر سی دی و یا دی وی دی همراه دستگاه است در حفظ آن دقت کنید و با قرار دادن آن داخل دستگاه کامپیوتر خود مراحل نصب را دنبال نموده و پرینتر خود را نصب نمائید فقط توجه فرمائید که بعضی از پرینترها را قبل از شروع کار باید روشن نمود و بعضی ها را در هنگام نصب درایور که با اولین تجربه برای شما مشخص میشود دستگاه شما از کدام نوع است ولی بطور معمول برای پرینتر ها ، قبل از نصب باید روشن باشند و برای اسکنر ها باید اسکنر خاموش باشد .

_* در هنگام نصب به نوع درایور مانند ( pcl6 , pcl5  ) آن توجه داشته باشید چون pcl5  بسیاری از جداول را بهم می ریزد و بصورت پیش فرض در درایور های pcl6  نصب می شود ولی درایور های که دانلود میشود نوع درایور دانلود شده از قبل میبایست مشخص باشد.

_* وقتی شما سی دی درایور دستگاه را در اختیار ندارید و یا درایور ویندوز مورد نظر شما در این سی دی وجود ندارد شما باید درایور را از سایت پشتیبان دستگاه خود دانلود کنید که ما سعی کردیم این لینک های صحیح  را در قسمت توضیح هات مربوط به هر پرینتر در سایت مهپا قرار داده ایم www.mahpa.com      راهنمای دانلود درایور صفحه اور را مطالعه نمائید .

توجه داشته باشید که بسته به زمان تولید انواع درایورها دسته بندی شده اند و بعضی از دستگاه ها با توجه به سال تولید یا درایور ویندوزهای جدید مانند ویندوز سون (7) و یا ایت (8) را ندارند و یا اگر داشته باشند ناقص وجود دارد و شما حتما یک نگاه به صفحه ویندوز ایکس برای درک بهتر از درایور کامل پیدا کنید و سپس به صفحه ویندوز های جدیدتر مراجعه فرمائید . ( این سایت های پشتیبان جملگی به زبان اینگلیسی هستند و اگر به این زبان تسلط اولیه ندارید از افراد نزدیک خود که آشنا به آن و یا نحوه دانلود فایل هستند کمک بگیرید

## توجه داشته باشید درصورتیکه برای  ویندوز سون و ایت درایور مناسب وجود نداشته باشد ، در بسیاری موارد درایور های ویندوز ویستا هم می تواند کار ساز باشد .

##  نکته مهمی که برای نصب درایور یک دستگاه باید در نظر داشته باشید این است که در فایل های با پسوند   xxxx.inf  در سی دی و یا درایور های ویندوز های که دانلود می کنید وجود دارد که این فایل ها پایه اصلی نصب درایور هر دستگاه هستند و تقریبا اکثر این فایلهای .inf  هیچ وابستگی به نوع ویندوز ندارند و اگر شما بتوانید این فایل ها را نصب نمائید مشکل نصب انواع دستگاه های پرینتر به سهولت انجام خواهد شد و در اینجا سعی شده روش نصب پرینتر از این روش برای شما شرح داده شود لذا خواهشمندیم در صورتی که از اصطلاحات آن را متوجه نمی شوید از متخصص کامپیوتر ی که می شناسید کمک بگیرید چون تعمیر کاران پرینتر ما نمب توانند کمکی به شما کنند .

روش نصب نصب درایور با استفاده از فایل .inf

  1. ابتدا پرینتر خود را به دستگاه کامپیوتر نصب کنید و آن را روشن کنید .

در این مرحله اگر دستگاه شما سالم باشد و کابل usb  (سالم ) به دستگاه پرینتر شما نصب باشد و همچنین خروجی usb  کامپیوتر شما سالم باشد و ویندوز کامپیوتر شما مشغول عملیات خاصی نباشد در گوشه پائین سمت راست صفحه کامپیوتر شما باید اسم دستگاه نصب شده را برای چند ثانیه نشان داده شود ( در صورتیکه اولین بار باشد که این دستگاه بع این کامپیوتر نصب شده باشد اسم دستگاه ظاهر میشود و اگر قبلا نصب شده باشد فقط صدای مختصر از یلند گوی کامیوتر شنیده میشود ) .

در این مرحله اگر ویندوز 7 و یا 8 شما  دارای اکتیوت صحیح باشد ( ویندوز اوریجنال باشد و یا کرک صحیح نصب باشد ) و آپدیت ویندوز روشن باشد ، ویندوز سعی می کند تا درایور مربوط به دستگاه پرینتر شما را پیدا نموده و نصب نماید که در اکثر مواقع ، در صورت مهیا بودن شرایط بالا نصب با موفقیت انجام خواهد شد و احتیاجی به دخالت شما ندارد ( در ویندوز ایکس پی  درایور بصورت اتومات نصب نمی شود )

  1. شما صبر کنید تا ویندوز تلاش خود را برای نصب انجام دهد و شما در این مرحله با مراجعه به صفحه ( device and printer ) مشاهده کنید که آیا ویندوز موفق به نصب درایور  شد و یا نصب ناموفق است . علامت نصب موفق داشتن اسم دستگاه مربوطه بدون هیچ علامت اخطار است و شما در صورت راست کلیک روی آن باید پرامتر ( printer properties  ) در آن وجود داشته باشد و در پرینتر های چند کاره پارامتر ( scan  ) هم باید وجود داشته باشد و شما با کلیک روی ( printer properties  ) به صفحه مشخصات پرینتر رفته و بتوانید تست پرینتر را چاپ نمائید .

Start ---- divice and printer

  1. در صورت نصب ناموفق شما سی دی دستگاه را داخل کامپیوتر قرار داده و یا فایل درایور را از لینک راهنما سایت پشتیبان دستگاه دانلود و آن را در یک فولدر مشخص باز نمائید ( در اکثر مواقع با اجرای فایل دانلود شده میتوانید فقط فولدر خود را مشخص کرده و مراحل باز شدن را بسادگی انجام دهید )

در این مرحله شما فولدری در اختیار دارید که فایل با پسوند  .inf  در آن وجود دارد و همچنین این فایل با پسوند  .inf  در همه سی دی های همراه هم وجود دارد  و این فایل هیچ وایستگی به نوع ویندوز وجود ندارد و به روش زیر می توانید آن را نصب و پرینتر خود را راه اندازی کنید .

** بعد از اینکه یک دستگاه به usb  کامپیوتر نصب شود و ویندوز نتواند درایور دستگاه نصب شده را میان فایلهای خود پیدا کند در نهایت این تلاش ناموفق ، ویندوز  نام دستگاه نصب شده را در قسمت others  در divice manager  قرار میدهد و شما با پیدا کردن نام دستگاه در این قسمت و کلیک راست بر روی اسم دستگاه به صغحه ای وارد میشوید که دوپارامتر انتخاب دارد .

اولین پارامتر دوباره سعی میکند بصورت اتوماتیک از طریق اینترنت درایور مربوط به دستگاه را نصب کند و

پارامتر دوم  ( browser  ) است که شما با انتخاب این قسمت  و هدایت مراحل نصب به فولدر باز شده ، فایل دانلود شده ، به راحتی دستگاه خود را بدون وابستگی به نوع ویندوز نصب نمائید .

Start ----right click on computer ------divice maneger ------- others --- divece name     (for windows 8 and 7 )

Start ----right click on my computer --hardwear----divice maneger ------- others --- divece name     (for windows xp )

 

بعد از نصب مراحل 2 را برای نست دستگاه انجام دهید .


لینک های دانلود درایور دستگاه :  مورخ  19/03/1393

لطفا روی متن و یا آدرس سایت زیر کلیک کنید تا به سایت پشتیبان دستگاه خود رفته و در صورت موجود بودن درایور آن را دانلود کنید .

 

HP Officejet 6213 All-in-One Printer Drivers

 


http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareCategory?os=228&lc=en&cc=us&dlc=en&sw_lang=&product=421994

Select a download below

Show allHide all
show

 


 

اولین موضوعی که مطرح میشود داشتن درایور ویندوز برای این دستگاه است در صورتی که سی دی این دستگاه را در اختیار دارید می توانید آن را نصب کنید و اگر این سی دی را در اختیار ندارید و یا سی دی شما درایور ویندوز مورد نظر شما را  ندارد میتوانید با  کلیک روی لینک زیر درایور دلخواه خود را مستقیما از سایت اچ پی دانلود کرده و آن را نصب نمائید

 1- درایور ویندوز  ( driver windows ) 

 Select your product
 
» HP Officejet 6210 All-in-One Printer
» HP Officejet 6210v All-in-One Printer
» HP Officejet 6210xi All-in-One Printer
» HP Officejet 6213 All-in-One Printer
» HP Officejet 6215 All-in-One Printer

لطفا در صورتیکه در رابطه با این پرینتر هر گونه مشکلی دارید با ما تماس گرفته تا بتوانیم شما را راهنمائی کنیم و در صورتیکه لازم باشد برای انتقال چاپگر شما جهت تعمیر ، اقدامات شود .

 surprise شماره تماس جهت استفاده از واحد خدمات تعمیر و پشتیبانی: 021 - 88814355

 


 

مستندات محصول
نامسایزتعداد دفعات دانلوددانلودتوضیحات
ارسال نظر
10 + 8 =
نتیجه سوال ریاضی را در این بخش وارد کنید.

ورود کاربر

پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی آنلاین

توجه

بازدید کننده محترم اطلاعات سایت کامل نمی باشد.